Strona wykorzystuje pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo

NTR logo

demo

Tel. 531-722-333

E-mail: biuro@ntr-polska.pl

skype youtube Twitter googleplus facebook skype

Jakość i system ISO

Certyfikat ISONTR Ltd posiada wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Dodatkowo poczyniono znaczne inwestycje w zaawansowany sprzęt pomiarowy, który gwarantuje poprawność wykonania świadczonych usług  czy produkowanych narzędzi.

Po procesie regeneracji wszystkie narzędzia obrotowe otrzymują kartę pomiarową, gdzie wskazane jest bicie osiowe i promieniowe. 

Maszyna ROYAL do kalibracji narzędzi oraz 6 maszyn pomiarowych TRIMOS zapewniają, że nasze usługi są wykonywane wg najwyższych standardów w branży. 

Regularnie serwisujemy i kalibrujemy nasze maszyny pomiarowe wg wytycznych naszego systemu ISO. 

Pomiar02

Numer rejestracyjny ISO dla NTR Ltd to ISO EN 9001:2008 GB 17673. Kopię certyfikatu udostępniamy na życzenie.

Działamy także zgodnie z wytycznymi ochrony środowiska określonymi  wg normy ISO 14001. W naszej kadrze mamy wykwalifikowaną osobę, która odpowiada za zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w firmie.

Dobro i rozwój naszych pracowników to bardzo ważny aspekt naszej działalności. Nie tylko szkolimy i kształcimy naszych pracowników, ale także dbamy o ich zdrowie. Regularnie przeprowadzamy badania, które mają na celu skuteczną ochronę zdrowia naszych pracowników.