Strona wykorzystuje pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo

NTR logo

demo

Tel. 531-722-333

E-mail: biuro@ntr-polska.pl

skype youtube Twitter googleplus facebook skype

Oddział NTR w Polsce

NTR Polska

NTR Ltd posiada w Europie sieć autoryzowanych agentów. Współpraca z naszymi dystrybutorami gwarantuje identyczną jakość serwisu jak przy bezpośredniej współpracy z NTR Ltd.

Chcąc zagwarantować naszym klientom z Polski najwyższą jakość obsługi z dniem 2 stycznia 2015r. powstał oddział firmy NTR Ltd w Polsce. NTR Polska to jedyny i wyłączny dostawca usług regeneracji narzędzi realizowanych przez NTR Ltd. NTR Polska współpracuje zarówno z dystrybutorami jak i klientami końcowymi (użytkownikami narzędzi). W naszej ofercie znajdą Państwo następujące usługi: regeneracja narzędzi skrawających (a w szczególności naprawa narzędzi składanych), ostrzenie narzędzi skrawających, naprawa oprawek napędzanych, regeneracja szczęk tokarskich, regeneracja kłów tokarskich, produkcja narzędzi specjalnych (w tym projektowanie narzędzi specjalnych).

Jeśli chcą Państwo szczegółowo poznać naszą ofertę i zakres usług zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o potrzebach i możliwościach w zakresie naprawy narzędzi czy produkcji narzędzi specjalnych.

Korzystanie z usług regeneracji to ogromna oszczędność dla każdej firmy produkcyjnej !

Flag of Poland Flag of the United Kingdom Flag of Europe.svg