Strona wykorzystuje pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo

NTR logo

demo

Tel. 531-722-333

E-mail: biuro@ntr-polska.pl

skype youtube Twitter googleplus facebook skype

NTR na targach TOOLEX 2018

Narzędzia przed i po regeneracji

Szanowni Państwo,

NTR ma zaszczyt zaprosić wszystkich obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2018, które odbędą się w dniach 2-4.10.2018 r. w Expo Silesia, w Sosnowcu. Na targach będzie można nas znaleźć w pawilonie B - stoisko nr 579.

Na naszym stoisku zaprezentujemy pełna ofertę usługową i produkcyjną. Pokażemy przykładowe realizacje naszych usług, narzędzia przed i po regeneracji, a także próbki naszych możliwości w zakresie produkcji narzędzi specjalnych.

Dla naszych gości zamieszczamy zaproszenie na targi, które upoważnia do bezpłatnego wstępu dla 1 osoby. Warunkiem bezpłatnego udziału w targach jest rejestracja na stronie http://www.toolex.pl/ . Wystarczy zapisać plik z zaproszeniem na dysk, wydrukować, zarejestrować się i skorzystać z darmowego wejścia na targi.

Serdecznie zapraszamy !

Do zobaczenia w Sosnowcu !

 pdfNTR_zaproszenie_na_targi_TOOLEX_2018.pdf (847.45 KB)