Strona wykorzystuje pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo

NTR logo

demo

Tel. 531-722-333

E-mail: biuro@ntr-polska.pl

skype youtube Twitter googleplus facebook skype

NTR na targach Toolex 2015

Narzędzia przed i po regeneracji

Szanowni Państwo,

NTR ma zaszczyt zaprosić wszystkich obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2015, które odbędą się w dniach 29.09‑01.10.2015 r. w Expo Silesia, w Sosnowcu. Na targach będzie można nas znaleźć w pawilonie B - stoisko nr 522.

Na naszym stoisku zaprezentujemy pełna ofertę usługową i produkcyjną. Pokażemy przykładowe realizacje naszych usług, narzędzia przed i po regeneracji, a także próbki naszych możliwości w zakresie produkcji narzędzi specjalnych.

Kliknij i dowiedz się jak bezpłatnie wypróbować naszą jakość!Naszym standardem jest, że narzędzia po naszej regeneracji wyglądają i pracują jak nowe, przynosząc ogromne oszczędności dla użytkowników. Chcąc Państwu pokazać jak realne korzyści przynosi regeneracja, przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną. Na targach Toolex każdy nowy klient otrzyma kupon upoważniający do bezpłatnej testowej naprawy swojego narzędzia, dzięki czemu przekona się, że narzędzie po regeneracji nie tylko wygląda, ale i pracuje jak nowe.

Na targach będzie również niepowtarzalna okazja spotkania się z naszym gościem specjalnym, specjalistą z branży, właścicielem firmy NTR - Craigiem Naylorem, z którym będzie można wymienić się cennymi doświadczeniami i porozmawiać o specyfice i unikalności naszych usług.

Dla naszych gości zamieszczamy zaproszenie na targi, które upoważnia do bezpłatnego wstępu dla 1 osoby. Warunkiem bezpłatnego udziału w targach jest rejestracja na stronie http://www.toolex.pl/ . Wystarczy zapisać plik z zaproszeniem na dysk, wydrukować, zarejestrować się i skorzystać z darmowego wejścia na targi.

Serdecznie zapraszamy !

Do zobaczenia w Sosnowcu !


 

 jpgNTR-POLSKA-zaproszenie-TOOLEX-2015.jpg314.64 KB

NTR POLSKA zaproszenie TOOLEX 2015