Strona wykorzystuje pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo

NTR logo

demo

Tel. 531-722-333

E-mail: biuro@ntr-polska.pl

skype youtube Twitter googleplus facebook skype

NTR na targach METAV 2016

METAV 2016

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów METAV w Niemczech. Targi METAV to Międzynarodowe Targi Technologii Wytwarzania i Automatyzacji, które odbędą się w Dusseldorfie w terminie od 23 do 27 lutego 2016r. Na targach będzie można nas znaleźć w hali nr 14 - stoisko F52.

Na naszym stoisku zaprezentujemy pełna ofertę usługową i produkcyjną. Pokażemy przykładowe realizacje naszych usług, narzędzia przed i po regeneracji, a także próbki naszych możliwości w zakresie produkcji narzędzi specjalnych.

Naszym standardem jest, że narzędzia po naszej regeneracji wyglądają i pracują jak nowe, przynosząc ogromne oszczędności dla użytkowników. Chcąc Państwu pokazać jak realne korzyści przynosi regeneracja, przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną. Na targach METAV każdy nowy klient otrzyma kupon upoważniający do bezpłatnej testowej naprawy swojego narzędzia, dzięki czemu przekona się, że narzędzie po regeneracji nie tylko wygląda, ale i pracuje jak nowe.

Serdecznie zapraszamy !


Link do strony targów: Targi METAV 2016